Hadly collection by Elements
Elements 449-96DBAC Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed Bronze
Special Price
$8.64
Regular Price
$9.60
SKU
449-96DBAC
| Collection Name | Hadly |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Brushed Oil Rubbed Bronze |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 449-96DBAC |
| Material | Zinc |
| Brand | Elements |
| GTIN | 843512068706 |
| Mounting Holes | 3-3/4 in. (96mm) |
| Projection | 1-1/8 in. (29mm) |
| Overall Length | 4-3/4 in. (121mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Elements 449-96PC Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $8.64 Regular Price $9.60 -
Elements 449BNBDL Hadly Collection Hadly Cabinet Knob, Brushed PewterSpecial Price $5.29 Regular Price $5.88 -
Elements 449-3PC Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $7.60 Regular Price $8.44 -
Elements 449-3BNBDL Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $7.60 Regular Price $8.44 -
Elements 449-96SN Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $8.64 Regular Price $9.60 -
Elements 449-96BNBDL Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $8.64 Regular Price $9.60 -
Elements 449-3SN Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $7.60 Regular Price $8.44 -
Elements 449-3DBAC Hadly Collection Hadly Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $7.60 Regular Price $8.44