Naples collection by Elements
Elements 494SS Naples Collection Naples Cabinet Pull, Stainless Steel
Special Price
$17.60
Regular Price
$19.56
SKU
494SS
| Collection Name | Naples |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Stainless Steel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 494SS |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Elements |
| GTIN | 843512051890 |
| Mounting Holes | 16-3/8 in. (416mm) |
| Projection | 1-3/8 in. (35mm) |
| Overall Length | 19-7/16 in. (494mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Elements 156SN Naples Collection Naples Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $7.58 Regular Price $8.42 -
Elements 136MB Naples Collection Naples Cabinet Pull, Matte BlackSpecial Price $6.21 Regular Price $6.90 -
Elements 136PC Naples Collection Naples Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $6.21 Regular Price $6.90 -
Elements 136SN Naples Collection Naples Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $6.21 Regular Price $6.90 -
Elements 154SS Naples Collection Naples Cabinet Pull, Stainless SteelSpecial Price $5.74 Regular Price $6.38 -
Elements 156MB Naples Collection Naples Cabinet Pull, Matte BlackSpecial Price $7.58 Regular Price $8.42 -
Elements 156PC Naples Collection Naples Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $7.58 Regular Price $8.42 -
Elements 174SS Naples Collection Naples Cabinet Pull, Stainless SteelSpecial Price $7.47 Regular Price $8.30