Seaver collection by Elements
Elements 511-96DBAC Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed Bronze
Special Price
$7.79
Regular Price
$8.66
SKU
511-96DBAC
| Collection Name | Seaver |
|---|---|
| Style | Traditional |
| Finish | Brushed Oil Rubbed Bronze |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 511-96DBAC |
| Material | Zinc |
| Brand | Elements |
| GTIN | 843512068829 |
| Mounting Holes | 3-3/4 in. (96mm) |
| Projection | 1-1/8 in. (29mm) |
| Overall Length | 4-7/8 in. (124mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Elements 511-96PC Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $7.79 Regular Price $8.66 -
Elements 511-96SN Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $7.79 Regular Price $8.66 -
Elements 511-96BNBDL Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $7.79 Regular Price $8.66 -
Elements 511-3SN Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $7.13 Regular Price $7.92 -
Elements 511-3BNBDL Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $7.13 Regular Price $7.92 -
Elements 511-3PC Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $7.13 Regular Price $7.92 -
Elements 511-3DBAC Seaver Collection Seaver Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $7.13 Regular Price $7.92 -
Elements 511BNBDL Seaver Collection Seaver Cabinet Knob, Brushed PewterSpecial Price $4.70 Regular Price $5.22