Strickland collection by Elements
Elements 771-128DBAC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed Bronze
Special Price
$9.65
Regular Price
$10.72
SKU
771-128DBAC
| Collection Name | Strickland |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Brushed Oil Rubbed Bronze |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 771-128DBAC |
| Material | Zinc |
| Brand | Elements |
| GTIN | 843512054297 |
| Mounting Holes | 5 in. (128mm) |
| Projection | 1 in. (25mm) |
| Overall Length | 6-5/16 in. (160mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Elements 771-128SN Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-160DBAC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64 -
Elements 771-160SN Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64 -
Elements 771-3BNBDL Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $7.31 Regular Price $8.12 -
Elements 771-128PC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-128BNBDL Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-160BNBDL Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64 -
Elements 771-160PC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64