Anwick collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander 867-160SN Anwick Cabinet Pull, Satin Nickel
Special Price
$25.83
Regular Price
$28.70
SKU
867-160SN
| Collection Name | Anwick |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Satin Nickel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 867-160SN |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512051586 |
| Mounting Holes | 6-5/16 in. (160mm) |
| Projection | 1-1/16 in. (27mm) |
| Overall Length | 7-5/8 in. (194mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 867-160BNBDL Anwick Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $25.83 Regular Price $28.70 -
Jeffrey Alexander 867-128BNBDL Anwick Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $22.79 Regular Price $25.32 -
Jeffrey Alexander 867-160NI Anwick Cabinet Pull, Polished NickelSpecial Price $25.83 Regular Price $28.70 -
Jeffrey Alexander 867-128DBAC Anwick Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $22.79 Regular Price $25.32 -
Jeffrey Alexander 867-128SN Anwick Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $22.79 Regular Price $25.32 -
Jeffrey Alexander 867-160DBAC Anwick Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $25.83 Regular Price $28.70 -
Jeffrey Alexander 867-228BNBDL Anwick Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $36.86 Regular Price $40.96 -
Jeffrey Alexander 867-128NI Anwick Cabinet Pull, Polished NickelSpecial Price $22.79 Regular Price $25.32