Marlo collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander 972-96BNBDL Marlo Cabinet Pull, Brushed Pewter
Special Price
$16.60
Regular Price
$18.44
SKU
972-96BNBDL
| Collection Name | Marlo |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Finish | Brushed Pewter |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 972-96BNBDL |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512062285 |
| Mounting Holes | 3-3/4 in. (96mm) |
| Projection | 1-1/16 in. (27mm) |
| Overall Length | 4-1/2 in. (114mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 972-160BNBDL Marlo Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $24.95 Regular Price $27.72 -
Jeffrey Alexander 972S-NI Marlo Small Cabinet Knob, Polished NickelSpecial Price $7.83 Regular Price $8.70 -
Jeffrey Alexander 972-160DBAC Marlo Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $24.95 Regular Price $27.72 -
Jeffrey Alexander 972-96DBAC Marlo Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $16.60 Regular Price $18.44 -
-
Jeffrey Alexander 972-96NI Marlo Cabinet Pull, Polished NickelSpecial Price $16.60 Regular Price $18.44 -
Jeffrey Alexander 972-305SN Marlo Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $69.17 Regular Price $76.86 -
Jeffrey Alexander 972-96PC Marlo Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $16.60 Regular Price $18.44