Cordova collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander Z281-18ABSB Cordova Appliance Pull, Antique Brushed Satin Brass
Special Price
$189.18
Regular Price
$210.20
SKU
Z281-18ABSB
| Collection Name | Cordova |
|---|---|
| Style | Transitional |
| Finish | Antique Brushed Satin Brass |
| Manufacturer Part Number (MPN) | Z281-18ABSB |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512021978 |
| Mounting Holes | 18 in. (457mm) |
| Projection | 2-1/16 in. (52mm) |
| Overall Length | 18-3/4 in. (476mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 0251DBAC Cordova Cabinet Knob, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $6.12 Regular Price $6.80 -
Jeffrey Alexander Z111-SN Cordova Cabinet Knob, Satin NickelSpecial Price $6.03 Regular Price $6.70 -
Jeffrey Alexander Z280-ABSB Cordova Cabinet Pull, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $10.21 Regular Price $11.34 -
Jeffrey Alexander Z111-DBAC Cordova Cabinet Knob, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $6.03 Regular Price $6.70 -
Jeffrey Alexander Z111-BNDL Cordova Cabinet Knob, Distressed PewterSpecial Price $6.03 Regular Price $6.70 -
-
Jeffrey Alexander 0251BNBDL Cordova Cabinet Knob, Brushed PewterSpecial Price $6.12 Regular Price $6.80 -
Jeffrey Alexander 0251ABSB Cordova Cabinet Knob, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $6.12 Regular Price $6.80