Durham collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander Z290-128-PC Durham Cabinet Pull, Polished Chrome
Special Price
$16.67
Regular Price
$18.52
SKU
Z290-128-PC
| Collection Name | Durham |
|---|---|
| Style | Traditional |
| Finish | Polished Chrome |
| Manufacturer Part Number (MPN) | Z290-128-PC |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512034190 |
| Mounting Holes | 5-1/16 in. (128mm) |
| Projection | 1-7/16 in. (37mm) |
| Overall Length | 5-1/2 in. (140mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 3980-ABSB Durham Cabinet Knob, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72 -
Jeffrey Alexander Z290-128-ABSB Durham Cabinet Pull, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $16.67 Regular Price $18.52 -
-
Jeffrey Alexander 3980-DBAC Durham Cabinet Knob, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72 -
-
-
Jeffrey Alexander 3980-BNBDL Durham Cabinet Knob, Brushed PewterSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72 -
Jeffrey Alexander 3980-PC Durham Cabinet Knob, Polished ChromeSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72