Durham collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander Z290-12ABSB Durham Appliance Pull, Antique Brushed Satin Brass
Special Price
$150.71
Regular Price
$167.46
SKU
Z290-12ABSB
| Collection Name | Durham |
|---|---|
| Style | Traditional |
| Finish | Antique Brushed Satin Brass |
| Manufacturer Part Number (MPN) | Z290-12ABSB |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512008382 |
| Mounting Holes | 12 in. (305mm) |
| Projection | 2-1/8 in. (54mm) |
| Overall Length | 13 in. (330mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander Z290-128-ABSB Durham Cabinet Pull, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $16.67 Regular Price $18.52 -
-
-
Jeffrey Alexander 3980-BNBDL Durham Cabinet Knob, Brushed PewterSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72 -
Jeffrey Alexander 3980-DBAC Durham Cabinet Knob, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72 -
Jeffrey Alexander 3980-ABSB Durham Cabinet Knob, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72 -
-
Jeffrey Alexander 3980-PC Durham Cabinet Knob, Polished ChromeSpecial Price $7.85 Regular Price $8.72