Avenue collection by Schaub
Schaub 211124-PN Avenue Collection 1-3/8 in. (35mm) Oval Knob, Polished Nickel
Special Price
$28.00
Regular Price
$35.00
SKU
211124-PN
| Collection Name | Avenue |
|---|---|
| Finish | Polished Nickel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 211124-PN |
| Material | Brass |
| Brand | Schaub |
| GTIN | 840439890663 |
| Mounting Holes | 2-1/4 in. (57mm) |
| Length | 1-3/8 in. (35mm) |
| Width | 7/8 in. (22mm) |
| Projection | 1-1/4 in. (25mm) |
| Size | 12-9/16 in. |
Write Your Own Review







