Strickland collection by Elements
Elements 771-160PC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Polished Chrome
Special Price
$11.38
Regular Price
$12.64
SKU
771-160PC
| Collection Name | Strickland |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Polished Chrome |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 771-160PC |
| Material | Zinc |
| Brand | Elements |
| GTIN | 843512054341 |
| Mounting Holes | 6-5/16 in. (160mm) |
| Projection | 1-1/16 in. (27mm) |
| Overall Length | 7-11/16 in. (195mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Elements 771-160DBAC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64 -
Elements 771-128DBAC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-160BNBDL Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64 -
Elements 771-160SN Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $11.38 Regular Price $12.64 -
Elements 771-128PC Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-128SN Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-128BNBDL Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $9.65 Regular Price $10.72 -
Elements 771-3BNBDL Strickland Collection Strickland Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $7.31 Regular Price $8.12