Mirada collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander 80152-96BNBDL Mirada Cabinet Pull, Brushed Pewter
Special Price
$16.96
Regular Price
$18.84
SKU
80152-96BNBDL
| Collection Name | Mirada |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Brushed Pewter |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 80152-96BNBDL |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512025716 |
| Mounting Holes | 3-3/4 in. (96mm) |
| Projection | 1 in. (25mm) |
| Overall Length | 5-9/16 in. (141mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 80152-128DBAC Mirada Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $19.10 Regular Price $21.22 -
Jeffrey Alexander 80152-128SN Mirada Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $19.10 Regular Price $21.22 -
Jeffrey Alexander 80152-128PC Mirada Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $19.10 Regular Price $21.22 -
Jeffrey Alexander 80152-160BNBDL Mirada Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $21.53 Regular Price $23.92 -
Jeffrey Alexander 80152-128ABSB Mirada Cabinet Pull, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $19.10 Regular Price $21.22 -
Jeffrey Alexander 80152-128BNBDL Mirada Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $19.10 Regular Price $21.22 -
Jeffrey Alexander 80152-128MB Mirada Cabinet Pull, Matte BlackSpecial Price $19.10 Regular Price $21.22 -
Jeffrey Alexander 80152-160ABSB Mirada Cabinet Pull, Antique Brushed Satin BrassSpecial Price $21.53 Regular Price $23.92