Callie collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander 839-128NI Callie Cabinet Pull, Polished Nickel
Special Price
$15.59
Regular Price
$17.32
SKU
839-128NI
| Collection Name | Callie |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Polished Nickel |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 839-128NI |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512061851 |
| Mounting Holes | 5-1/16 in. (128mm) |
| Projection | 1-1/4 in. (32mm) |
| Overall Length | 6-1/4 in. (159mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 839-160DBAC Callie Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $18.65 Regular Price $20.72 -
Jeffrey Alexander 839-160BNBDL Callie Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $18.65 Regular Price $20.72 -
Jeffrey Alexander 839-128SN Callie Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $15.59 Regular Price $17.32 -
Jeffrey Alexander 839-160PC Callie Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $18.65 Regular Price $20.72 -
Jeffrey Alexander 839-160NI Callie Cabinet Pull, Polished NickelSpecial Price $18.65 Regular Price $20.72 -
Jeffrey Alexander 839-128PC Callie Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $15.59 Regular Price $17.32 -
Jeffrey Alexander 839-128DBAC Callie Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $15.59 Regular Price $17.32 -
Jeffrey Alexander 839-128BNBDL Callie Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $15.59 Regular Price $17.32