Regan collection by Jeffrey Alexander
Jeffrey Alexander 847-128DBAC Regan Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed Bronze
Special Price
$7.49
Regular Price
$8.32
SKU
847-128DBAC
| Collection Name | Regan |
|---|---|
| Style | Contemporary |
| Finish | Brushed Oil Rubbed Bronze |
| Manufacturer Part Number (MPN) | 847-128DBAC |
| Material | Zinc |
| Brand | Jeffrey Alexander |
| GTIN | 843512043079 |
| Mounting Holes | 5-1/16 in. (128mm) |
| Projection | 7/8 in. (22mm) |
| Overall Length | 6-13/16 in. (173mm) |
Write Your Own Review
Related Products
Check items to add to the cart or
-
Jeffrey Alexander 847-128BNBDL Regan Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $7.49 Regular Price $8.32 -
Jeffrey Alexander 847-160PC Regan Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $8.50 Regular Price $9.44 -
Jeffrey Alexander 847-128SN Regan Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $7.49 Regular Price $8.32 -
Jeffrey Alexander 847-160SN Regan Cabinet Pull, Satin NickelSpecial Price $8.50 Regular Price $9.44 -
Jeffrey Alexander 847-160BNBDL Regan Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $8.50 Regular Price $9.44 -
Jeffrey Alexander 847-96BNBDL Regan Cabinet Pull, Brushed PewterSpecial Price $6.34 Regular Price $7.04 -
Jeffrey Alexander 847-128PC Regan Cabinet Pull, Polished ChromeSpecial Price $7.49 Regular Price $8.32 -
Jeffrey Alexander 847-160DBAC Regan Cabinet Pull, Brushed Oil Rubbed BronzeSpecial Price $8.50 Regular Price $9.44